Важливо

Новини

25.07.2014 | 18:37

Сьогодні, 25 липня, в приміщені обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція буковинських військовослужбовців 80 аеромобільної бригади, які повернулися зі Сходу країни. Військові поінформували журналістів про умови перебування у зоні проведення антитерористичної операції. За їхніми словами найперше, що зараз необхідно тим воякам, що і надалі брати участь в АТО у східних регіонах держави – це ротація, яка дасть їм можливість відпочити не тільки фізично, а й психологічно.

25.07.2014 | 18:15

Сьогодні, 25 липня, під головуванням заступника голови-керівника апарату обласної державної адміністрації Романа Марчука відбулось засідання регіональної дорадчої ради з питань розвитку місцевого самоврядування на тему: «Громада і державна влада: співпраця громадян та органів державної влади у здійсненні місцевого самоврядування в контексті внесення змін в Конституцію України».

25.07.2014 | 17:47

Сьогодні, 25 липня, в приміщенні тиру УДАІ УМВС України в Чернівецькій області представники Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги буковинським військовослужбовцям, якi беруть участь в антитерористичній операції в східних регіонах держави, провели випробування придбаних бронежилетів 4 класу захисту вітчизняного виробництва, які є сертифікованими відповідно до державних стандартів України. Як відзначив член цього центру Володимир Дорош, дані засоби індивідуального захисту після сьогоднішньої перевірки будуть передані нашим воякам.

25.07.2014 | 16:00

Сьогодні, 25 липня, під головуванням заступника голови-керівника апарату обласної державної адміністрації Романа Марчука відбулась нарада з керівниками підприємств теплоенергетики області, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування з обговорення плану заходів зі зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами області. Згідно рішення Уряду споживання газу має зменшитись на  30%.

25.07.2014 | 14:09

Відбулося чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї, у якому взяли участь представники Чернівецької міської ради та керівники підприємств-боржників області. На засіданні розглянули питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати у економіці області та обговорили стан фінансування соціальних виплат.

-