Важливо

Новини

18.12.2014 | 20:16

Як повідомляють у Чернівецькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства, станом на 16 грудня цього року, лісівниками обласних підприємств зібрано майже 2 мільйона гривень для надання допомоги українським військовим, які перебувають у зоні проведення бойових дій на Сході країни.

Зібрані кошти спрямовано на фінансування заходів з мобілізаційної роботи, лікування бійців, поранених у зоні АТО, надання допомоги сім’ям мобілізованих працівників лісомисливського господарства краю та сім’ям загиблих буковинських військовослужбовців.

18.12.2014 | 20:11

17 грудня заступник директора Департаменту – начальник управління з питань регуляторної, промислової політики та розвитку підприємництва Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації Ніна Порайко разом із начальником відділу з питань регіональної промислової політики та демонополізації економіки Валентином Дунаєвським відвідали товариство з обмеженою відповідальністю «ГАЛС ЛТД» (Глибоцький район). Посадовці зустрілися з директором підприємства Володимиром Завадовським та ознайомилися з технологічним процесом виробництва березового соку та консервування овочів.

18.12.2014 | 18:13

Сьогодні, 18 грудня 2014 року, у Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття фотовиставки світлин занесених до Червоної книги України.

18.12.2014 | 17:52

За повідомленням Управління Державної міграційної служби України в Чернівецькій області, з метою інформування громадян про міграційне законодавство та про діяльність міграційної служби, у суботу, 20 грудня, в усіх територіальних органах і підрозділах Державної міграційної служби України відбудеться «День відкритих дверей».

18.12.2014 | 12:49

Життєрадісний, дружелюбний, справедливий до себе та інших, вірний товариш, користувався повагою у людей які його знали – саме таким пам’ятають Андрія Василишина його друзі.

-