Важливо

Новини

01.09.2014 | 19:47

Сьогодні, 1 вересня в.о. заступника голови обласної державної адміністрації, директор Департаменту соціального захисту населення Олена Верига, заступник керівника апарату обласної державної адміністрації Олександр Шкурідін та директор Департаменту фінансів Єлизавета Пушко-Цибуляк взяли участь в урочистостях з нагоди Дня знань.

01.09.2014 | 19:20

Днями з нагоди Дня румунської мови область відвідав з робочим візитом Міністр-делегат Румунії у справах румунів звідусіль Богдан Станоєвіч.

В рамках візиту Богдан Станоєвіч зустрівся з в.о. заступника голови обласної державної адміністрації, директором Департаменту соціального захисту населенняОленою Веригою та взяв участь у покладанні квітів до пам`ятників Міхаю Емінеску і Тарасу Шевченку, відвідав тематичну книжкову виставку та 25-ий фестиваль «Наша мова».

01.09.2014 | 19:16

Сьогодні, 1 вересня, голова обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк  відвідав Старововчинецький ліцей та привітав його вихованців та педагогічний колектив з початком нового навчального року та Днем знань.

01.09.2014 | 17:45

Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації з сумом сповіщає, що відійшов у вічність письменник, журналіст, літописець Новодністровської ГАЕС Іван Семенович Нагірняк.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

01.09.2014 | 14:51

Шановні педагоги, дорогі учні, студенти!

Щиро вітаю з 1 вересня – Днем знань!

Цей день є особливим, адже саме з нього починається цікавий і водночас нелегкий шлях до нових знань та нових звершень. Незважаючи на те, що цьогоріч у День знань окрім радісних звуків першого дзвоника на Сході України лунають відголоски вибухів, впевнений, що вже у найближчому майбутньому у підручниках з історії України з’явиться нова переможна сторінка.

-